Home

Aida doci instagram

572 Followers, 114 Following, 69 Posts - See Instagram photos and videos from Aida Doci (@aidadoci.1 621 Followers, 1,093 Following, 99 Posts - See Instagram photos and videos from Aida Doci (@aidadoci 967 Followers, 210 Following, 428 Posts - See Instagram photos and videos from Aida_doci (@aida_doci83 3,752 Likes, 52 Comments - Aida Doçi (@aidadoci1) on Instagram: Feeling like candy 47 Likes, 3 Comments - Aida_doci (@aida_doci83) on Instagram: Sa te bukura @aidadoci1 @venesadoci #aidator #venesato

Aida Doci (@aidadoci

28.6k Followers, 31 Following, 39 Posts - See Instagram photos and videos from Argjenda Doçi (@argjendadoci1 Aida Doçi (Foto:Instagram/fanpage. Për nja kohë të gjatë në rrjet kanë qarkulluar lajme se këngëtarja e njohur, Aida Doçi është fejuar. Kjo pasi në një imazh në rrjetin social Instagram, ajo shihet me unaze fejese, nga ku edhe ka qenë gjeneza e aludimeve Aida Doçi is on Facebook. Join Facebook to connect with Aida Doçi and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world.. View the profiles of people named Aida Doci. Join Facebook to connect with Aida Doci and others you may know. Facebook gives people the power to share..

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMAAida Doci - Emri YtTeksti: Fatmir MujaOrkestrimi: Arti RecConnect with Aida Doci:https://www.instagram.com/aidadoci1 Discover Aida Doci music videos, chart achievements, biography and facts. Net Worth. Explore the related singers collaborated with Aida Doci. Aida Doci Wiki, Facebook, Instagram, and socials. Aida Doci Height, Age, Bio and Real Name Venesa Doci'nin, Dark'n Dark Music etiketiyle yayınlanan Çok Kötüymüşsün isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.Söz & Müzik: Hüseyin KağıtDüz.. Për nja kohë të gjatë në rrjet kanë qarkulluar lajme se këngëtarja e njohur, Aida Doçi është fejuar. Kjo pasi në një imazh në rrjetin social Instagram, ajo shihet me unaze fejese, nga ku edhe ka qenë gjeneza e aludimeve. Por, gjatë ditës së sotme (e diel) janë shpërndarë fotografi të tjera në të cilat [ ONIMA - http://smarturl.it/ONIM

Aida Doci (@aidadoci) • Instagram photos and video

 1. Aida Doci & Lori & Xhela. Daim Lala Feat. Aida Doci & Lori & Xhela. 505. Nani. Nani. Aida Doçi. Aida Doçi. 247. Kur U Nisa Per Gurbet (Live) Kur U Nisa Per Gurbet (Live) Aida Doçi. Aida Doçi. 265. Hajredin pasha. Hajredin pasha. Aida Doçi. Aida Doçi. 253. Gurbeti (Live) Gurbeti (Live) Aida Doçi. Aida Doçi. 245. Show More Show Less.
 2. Këngëtarja Aida Doçi ka qenë shumë e përfolur javëve të fundit në media. Martesa e saj me Naser Gashin, i njohur ndryshe edhe si Naser Qeli, bëri që dyshja të shndërrohen në personazhet më të diskutuar të kësaj jave. Kjo pasi ai dikur ishte menaxher i Aidës dhe në disa prej postimeve në rrjetet sociale [
 3. ONIMA - http://smarturl.it/ONIMAProducent Ekzekutiv: Shpetim DeskuOrk.: Agon Nezir
 4. derit per verifiki
 5. See posts, photos and more on Facebook
 6. e Natës', teksa ka shpalosur të gjitha risitë e jetës së saj profesionale e po ashtu edhe personale. E pyetur për jetën martesore, artistja e njohur deklaroi se është në [
Aida Doci ‘dëshpëron’ në këto pamje | inFokus

Këngëtarja e njohur Aida Doçi ka thënë se tanimë zyrtarisht është e martuar. Zyrtarisht e martuar, ti i dhe kuptim jetës sime, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar nga llogarinë e saj në Instagram Version I Onair Media - https://smarturl.it/Onair.MediaFollow VizioniLibonia onFB: https://smarturl.it/VizioniLiboniaFBIG: https://smarturl.it/VizioniLiboniaIGSubscri..

Valentina Bajraktari. 4,533 likes · 113 talking about this. Musician/Ban Ai me 15 qershor ka publikuar një video me thënien Vajzat janë ilaq per shpirtë! Lum kush ka vajza. Nga kjo kuptojmë se Naser Qeli ishte i martuar më parë, e madje kishte edhe një vajzë rreth moshës 18 vjeçare. Express ka siguruar edhe fotografinë e ish-gruas së Naser Qelit. Shihet se Aida Doçi e ndjek në Instagram vajzën. KOSOVË - Këngëtarja e muzikës popullore Aida Doçi dhe menaxheri i saj Naser Qeli, zyrtarizuan sot ligjërisht martesën e tyre. Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social 'Instagram'. Zyrtarisht të martuar, ti i dhe kuptim jetës time, shkruan këngëtarja krahas fotove me Naser Qelin Shihet se Aida Doçi e ndjek në Instagram vajzën e partnerit të saj./Express/ View this post on Instagram. Vajzat janë ilaq per shpirtë! Lum kush ka vajza ️ @marigonagashi98. A post shared by Naser Qeli (@naserqeli) on Jun 14, 2020 at 5:16pm PDT. Etiketa: Aida Doci Naser Qeli Këngëtarja kosovare Aida Doçi dhe menaxheri i saj, Naser Qeli, janë martuar edhe zyrtarisht, shkruan Gazeta Sinjali. Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja me anë të një postimi në Instagram. Zyrtarisht të martuar. Naser Qeli, ti i dhe kuptim jetës time, ka shkruar Aida. Të shumtë kanë qenë ata të cilët e kanë uruar [

Muaj më parë, këngëtarja Aida Doçi dhe ish-menaxheri i saj, Naser Qeli, vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Përkundër faktit që nuk organizuan dasmë për shkak të pandemisë, dyshja filluan të bashkëjetojnë në Prishtinë, duke treguar tashmë se janë një çift burrë e grua. Mirëpo ditën e sotme (e premte), çifti janë martuar [ Këngëtarja kosovare Aida Doçi e cila shquhet për vokalin e saj të artë ka rrëmbyer vëmendje me foton e saj të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net. Me pantollona të shqyer, e kapele në kokë bukuroshja si rrallë herë ka realizuar foto brenda veturës luksoze Aida Doçi është fejuar! Dyshimet nisën pas fotografive të Doçit me unazë në gisht për të cilat më pas u interesua Prive.al. View this post on Instagram A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1) on Sep 19, 2020 at 7:18am PD

Aida Doçi vjen me “Ëndërr” në bashkëpunim me Lilon

Aida ka pozuar atraktive. Këngëtarja kosovare Aida Doçi e cila shquhet për vokalin e saj të artë ka rrëmbyer vëmendje me foton e saj të fundit në Instagram. Me pantollona të shqyer, e kapele në kokë bukuroshja si rrallë herë ka realizuar foto brenda veturës luksoze. Sapo Ndodhi: Huqja e vitit nga Muja dhe dëshpërimi [ View this post on Instagram. Sa te bukura @aidadoci1 @venesadoci #aidator #venesator. A post shared by Aida_doci (@aida_doci83) on Oct 4, 2020 at 1:15pm PDT. Disa 'fanpage' të saj kanë ndarë imazhe ku ajo shihet me makijazh të rënde dhe fustan me gurë shkëqyes Në ditën e saj të veçantë, këngëtarja ka publikuar në instagram një imazh, në të cilin po merr urime të shumta. Aida Doçi është e lindur më 7 shtator të vitit 1995 në Prishtinë. Ajo karrierën muzikore e ka filluar ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural, ku është rënditur në vendin e 3-të Aida Doçi është fejuar! Dyshimet nisën pas fotografive të Doçit me unazë në gisht për të cilat më pas u interesua Prive.al. View this post on Instagram A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1) on Sep 19, 2020 at 7:18am PDT Burimret tona e kanë konfirmuar këtë zhvillim. Aida larg syrit të publikut është [ Tensione n'Kosovë Show, Aida Doci dhe Naser Qeli - njohja, martesa dhe si hyri në Express MAGAZINA Tensione n'Kosovë Show, Aida Doci dhe Naser Qeli - njohja, martesa dhe si hyri në Express Januar 31, 2021 Facebook Twitter Pinterest WhatsApp Naser Qeli e Aida Doci ishin të ftuar nKosovë Show, ku folen për shumë tema

Aida_doci (@aida_doci83) • Instagram photos and video

Shihet se Aida Doçi e ndjek në Instagram vajzën e partnerit të saj./GazetaEXPRESS/ View this post on Instagram. A post shared by Naser Qeli (@naserqeli) on Jun 14, 2020 at 5:16pm PDT. View this post on Instagram. A post shared by Naser Qeli (@naserqeli) on Sep 6, 2020 at 3:04pm PDT Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku, Aida Doçi nuk ka shumë kohë prej kur i dha fund beqarisë, duke u martuar kështu me menaxherin dhe bashkëpunëtorin e saj, Naser Qelin. View this post on Instagram A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1) Që nga atëherë e kemi parë shpesh në intervista dhe [ Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, është një emër shumë i pëlqyer për zhanrin muzikor të cilin e këndon. Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur nga mijëra fansa edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ta fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme. View this post on Instagram Makeup & Hair @teutabajgora @nitaabajgora [ View the profiles of people named Aida Doci. Regjistrohuni në Facebook për të kontaktuar me Aida Doci dhe të tjerët që mund t'i njihëni. Facebook-u ju..

Aida Doçi on Instagram: Feeling like candy

 1. Aida Doçi ka ditëlindjen, kjo është mosha e saj . Për këngëtaren e mirënjohur, Aida Doçin sot është ditë e veçantë. Artistja ka ditëlindjen dhe i mbushi 25 vjet, shkruan rtv21. Në ditën e saj të veçantë, këngëtarja ka publikuar në instagram një imazh, në të cilin po merr urime të shumta. Aida Doçi është [
 2. Ajo është ndër këngëtaret e zhanrit popullor, që mbështetet nga një numër i madh i fansave. Bëhet fjalë për Aida Doçin, e cila në mënyrë të vazhdueshme sjell projekte muzikore, të cilat marrin miliona klikime në platformat digjitale. Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Aida ka ndarë disa sekuenca të këngës [
 3. Aida Doçi ka disa ditë që e ka paralajmëruar një këngë të re, por të cilën ishte detyruar ta shtynte për shkak të disa problemeve teknike, shkruan lajmi.net. Por, artistja më në fund e publikoi baladën me titull Rrena e dashnia, të cilën e shoqëroi edhe me videoklip
 4. Argjenda & Venesa Doci Telat E Zemrës 2019. onima smarturl.it onima. onima smarturl.it onima aida doci duro shpirte teksti & muzika kreshnik avdiu orkestrimi agon neziri mua dafinë neziri video imaginefilms onima smarturl.it onima aida doci hajde nuse

Aida_doci on Instagram: Sa te bukura @aidadoci1

Video: Argjenda Doçi (@argjendadoci1) • Instagram photos and video

Naser Qeli ishte i martuar para se të kurorëzohej me Aida Doçin, kjo është ish-gruaja e tij. Këngëtarja Aida Doçi është martuar me menaxherin e saj shumëvjeçar Naser Qelin në Stamboll. Express ka raportuar se burri i këngëtares ishte i martuar edhe më herët Ai me 15 qershor ka publikuar një video me thënien Aida Doci postoi nje video ku shihet e rregulluar deri në detajin e fundit. Mirëpo ajo që merrë vëmendje është se me fustan elegant është ulur dhe po luhatet, shkruan InfoKosova. FOTO: Ajo me siguri është duke pritur dike ndërsa po e kalon kohën më bukur. Aida është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera./InfoKosova/ VIDEO YouTube Stats Summary / User Statistics for Aida Doci Official (2021-07-14 - 2021-07-27 Aida Doçi Me Motrën Veshin Fustanet Më Të Bukura July 31, 2021 admin Wining News 0 Aida Doci dhe motra e saj Argjenda duket se kanë filluar sezonen e dasmave. Ato kanë postuar një video në insta story derisa duken të rregulluara deri në detajin e fundit, shkruan InfoKosova. Ato shihem me f..

Shihet se Aida Doçi e ndjek në Instagram vajzën e partnerit të saj. Vetëm dy javë më parë Aida ka njoftuar për fejesën me Naserin, kur publikoi fotografi me unazë në gisht nga Stambolli. Previous article Rr ahet i punësuari në ndërmarrjen qarkulluese! U ankua për mobing, akuzon se i është hakmarrë shefi i sektorit (VIDEO 6 days ago · DOWNLOAD MP4 Shqip Music .mp4 And More Nollywood, Hausa/Kannywood, Yoruba, Download DJ SEEEJDI - Albanian Mix 2021 (Hip Hop & Valle Popullore) Këngëtarja pas kurorëzimit ka nisur vitin mbarë. Pas kurorëzimit të saj me menaxherin Naser Qeli, Aida Doçi do lansoj projektin e ri. Ajo e bëri të ditur me një postim në Instagram ku publikoi një video nga prapaskenat e xhirimeve. Coming soon, ka shkruar këngëtarja./kosovarj Këngëtarja e njohur, Aida Doçi nuk ka shumë muaj që kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. Ajo ka treguar se si këtë vit po e pret festën e Bajramit larg familjes së saj. Mes tjerash ajo ka treguar se edhe ka agjëruar

Martohet Aida Doçi www

Venesa Doci Bio and Facts. Venesa Doci is a well-known Albanian artist/band. Find biography and interesting facts of Venesa Doci's career and personal life. Discover detailed information about Venesa Doci's height, real name, wife, girlfriend & kids. Venesa Doci Wiki, Facebook, Instagram, and socials. Venesa Doci Height, Age, Bio, and Real Name Ndërkohë, Aida erdhi me një urim të veçantë për suksesin e motrës së saj. Urime dashuri, lutjet e mia për ty po plotësohen, faleminderit Zot, ka shkruajtur Doçi, në Instagram. Ajo në vitin 2016 në një televizion kosovar ka kënduar këngën Araman të këngëtarit Ibrahim Tatlises, transmeton 'rtv21'

Aida Doçi Faceboo

 1. Vipat Shqipetar, Tetovë, Tetovo, Macedonia. 8.2K likes. Mire Se Vini Ne Faqen Shqiptarer Neper Bote Gjithcka ketu tek ne : Ekskluziviteti na dallon prej Faqeve tjera Ju Falemenderit Per Vizite
 2. The name Aida is a girl's name of Arabic, Italian origin meaning happy. Aida is a melodic name largely associated with the title character of the 1871 Verdi opera, an enslaved Ethiopian princess who dies to save her people. In the past, her name was rarely heard outside the Latino community, but in the current time of love for all A-starting.
 3. Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, ditë më parë i dha fund beqarisë edhe zyrtarisht. Këngëtarja është kurorëzuar me Naser Qelin. Zyrtarisht të martuar. Ti i dhe kuptim jetës time, kishe shkruar Aida në Instagram, krahas fotografisë ku shihej pranë bashkëshortit. Aida Doçi nuk e ka ndalur punën dhe së shpejti do të vijë me një [
 4. e emisionit fton çdo ditë nga 6 deri në 8 individë nga fusha te ndryshme te artit, politikës, biznesit dhe shoqërisë qytetare të cilët diskutojnë në një ambient spontan mbi tema të nxehta për shoqërinë shqiptare
 5. Fejohet këngëtarja Aida Doçi. Aida Doçi është fejuar! Dyshimet nisën pas fotografive të Doçit me unazë në gisht për të cilat më pas u interesua media. Burimret tona e kanë konfirmuar këtë zhvillim. Aida larg syrit të publikut është fejuar sipas të gjitha traditave shqiptare

Këngëtarja e njohur Aida Doçi ka thënë se tanimë zyrtarisht është e martuar. Zyrtarisht e martuar, ti i dhe kuptim jetës sime, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar nga llogarinë e saj në Instagram. Kujtojmë faktin se çifti në fjalë muaj më parë bënë lidhjen e tyre publike, gjë e cila edhe ngjalli shumë [ Këngëtarja Aida Doçi ka prezantuar për publikun këngën e saj më të re. Duro shpirt titullohet projekti i saj më i ri muzikor, një këngë e zhanrit baladë e cila është vizualizuar edhe me klip. Teksti dhe muzika janë realizuar nga Kreshnik Aviu, gjersa orkestrimi i është besuar Agon Nezirit. Foto: Aida Doçi/Instagram Aida Doçi dhe Naser Qeli janë martuar zyrtarisht me 8 janar. Lajmi u bë i ditur nga vet këngëtarja e cila ndau fotografi me ndjekësit e saj në Instagram. 'Zyrtarisht të martuar. Ti i dhe kuptim jetës time'. Ka shkruar ajo poshtë imazhit krah Naserit. View this post on Instagram A post shared by Aida Continue reading Pas martesës, Aida Doçi nuk ndalë punë

Aida Doçi tregon se kur do të martohet

Aida Doci Profiles Faceboo

Aida Doçi ka qenë vëmendja e shtypit rozë ditëve të fundit, pas martesës së saj me Naserin, shkruan Gazeta Sinjali. Mirëpo, tashmë është koha që e gjithë vëmendja të kthehet tek pjesa profesionale. Aida ka paralajmëruar prurjen më të re të saj. Xhirimet kanë përfunduar dhe shumë shpejt, këngëtarja sjell Rrena e dashnia KOSOVË- Menaxheri dhe burri i këngëtares Aida Doçi, Naser Qeli, ka kërcënuar gazetarët e redaksisë së GazetaEkspress. Ka qenë vetë media kosovare që ka raportuar kërcënimin, që sipas tyre ka ndodhur mesnatën e kaluar. Naser Qeli, siç shkruan GazetaEkspress, është futur në redaksinë e kësaj medieje dhe ka kërcënuar gazetarët me vdekje Aida Doçi dhe Naser Qeli tashmë edhe zyrtarisht të martuar. Muaj më parë, këngëtarja Aida Doçi dhe ish-menaxheri i saj, Naser Qeli, vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Përkundër faktit që nuk organizuan dasmë për shkak të pandemisë, dyshja filluan të bashkëjetojnë në Prishtinë, duke treguar tashmë se.

Aida Doci - Emri yt - YouTub

Aida Doci from Kosovo Popnabl

Venesa Doci - Çok Kötüymüşsün - YouTub

Aida Doçi dhe Naser Qeli rreth dy muaj më parë kurorëzuan lidhjen e tyre të dashurisë me martesë. Fotografia nga kurorëzimi i tyre u bë publike edhe në Instagram. 'Zyrtarisht të martuar. Ti i dhe kuptim jetës time', shkruante këngëtarja krahas burrit të saj. Ndërsa, së fundmi këngëtarja ka bërë edhe një postim tjetër me [ Një rast i paprecedent ka ndodhur në Mitrovicë në këtë kohë pandemie, pasi që një diskotekë e qytetit ka organizuar muzikë live me Aida Docin. Veriu.info mëson se aksionit i ka prirë Drejtori i Drejtorisë së Inspeksionit, Fidan Ademi së bashku inspektorët komunal nën asistimin e policisë, duke e ndërprerë evenimentin ku këndonte Aida Doci Aida & Argjenda Doci - Potpuri dasmash (GEZUAR 2020) Ylli Demaj & Shpresa Gojani - POTPURI (Gezuar 2021) Shyhrete Behluli & Engji - Princesha e vellaut tone (GEZUAR 2020 Dec 17, 2017 · Hitet Shqip Tallava Remix 2018 / Mixtape / Tallava MIX Balkan Music 2018 FreeDuration: 35:52 Posted: Dec 17, 201 Kuzhina Shqiptare. 8 de enero ·. Këngëtarja e njohur Aida Doçi ka thënë se tanimë zyrtarisht është e martuar. Zyrtarisht e martuar, ti i dhe kuptim jetës sime, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar nga llogarinë e saj në Instagram

Ditë më parë këngëtarja e njohur Aida Doçi ka bërë të ditur se është martuar me menaxherin e saj shumëvjeçar Naser Qeli. Aida dhe Naseri kanë bashkëpunuar për vite me radhë, derisa, të njëjtit në vazhdimësi kishin mohuar zërat se përveç bashkëpunimit mund të jenë edhe në lidhje dashurie, por asnjëri nuk e kishe pohuar e as mohuar Aida Doçi dhe Naser Qeli rreth dy muaj më parë kurorëzuan lidhjen e tyre të dashurisë me martesë. Fotografia nga kurorëzimi i tyre u bë publike edhe në Instagram. Lexo Edhe: Enca kërkon 5 mijë komente për të publikuar këngën e re 'Zyrtarisht të martuar. Ti i dhe kuptim jetës time', shkruante këngëtarja krahas burrit të saj

Aida Doçi Photos

Martohet Aida Doçi - Telegraf

Argjenda Doci - Gezim E Lote (Cover) - YouTub

Vazhdo. ». Nkosove Show mit Shpetim Desku. Das Fernsehen spielt im Leben vieler Albaner eine besonders wichtige Rolle. Anders als in vielen anderen europäischen Ländern wird das Fernsehen vom weitaus größten Teil der albanischen Bevölkerung als Hauptinformationsquelle für aktuelle Nachrichten genutzt

Çfarë ndodhë kur bëhen bashkë Aida Doci dhe motra e saj?Aida Doçi vesh mini fund dhe reklamon këmbët e saj të drejta